סוג האירוע אטרקציות איזור ישוב מחיר מקסימלי
בחר סוג האירועselect
בחר אטרקציותselect
בחר איזורselect
בחר עירselect
בחר מחיר מקסימליselect
מה אתם מחפשים?
הכלselect
איזור
הכלselect
מחיר מקסימלי
הכלselect
:
...Loading...

תקנון ופרסום

פרסום בספא לנד:

פורטל ספא לנד הינו פורטל הספא המוביל בישראל אשר מנוהל ומתוחזק על ידי חברת נקסטלבל ייעוץ ופרסום בע"מ בשיתוף קידום מנצח.
פורטל ספא לנד הוקם על מנת לתת מענה למרכזי הספא בישראל תוך מתן פרסום איכותי באתר למרכזי ספא שונים ומגוונים ואף למטפלים פרטיים. פורטל ספא לנד מעניק למפרסמים כלי ניהול בלעדיים ואפשרויות קידום רבות ומגוונות בממשק הניהול האישי של מרכז הספא. לאתר מתקבלים כל מרכזי הספא ומעסים בישראל ברישום מהיר ופתיחת דף מידע מתקדם לפרסום באתר. אנו תקווה כי תפיקו את המירב מהפרסום באתר ותשתמשו על בסיס יומי בכלים העומדים לשירותכם בממשק הניהול.


תקנון פרסום בספא לנד:

1. ספא לנד SpaLnd.co.il מתחייב להעלות לפרסום את כל מרכזי הספא והמטפלים המפרסמים לאחר שימולאו כל הפרטים כמתבקש בדף מילוי הפרטים, לאחר שהפרטים נמצאו נכונים ע"י הנהלת האתר.
2. פורטל ספא לנד אינו נושא באחריות מכל סוג בדבר תכני הפרסום לרבות טקסטים ותצלומים אשר ישולבו באתר ע"י המפרסמים .
3. מבקש הבקשה לפרסום מתחייב לשפות את פורטל ספא לנד בגין כל הפרת זכויות יוצרים במידה וכל גורם יטען כי המידע או לחילופין תמונות באתר שהועלו על ידי המפרסם שייכות לו.
4. לצורך הסרת הפרסום מאתר ספא לנד יש לשלוח את הבקשה במכתב/דוא"ל/פקס.
5. פורטל ספא לנד רשאי לדחות בקשת פרסום או להסיר פרסום קיים אם התנאים בסעיף 1 לא התקיימו במלואם ע"י המפרסם באתר ו/או לפי שיקול דעתם הבלעדי של מפעילי האתר.
6. במידה ומפרסם חינם הפר זכויות יוצרים בהעלותו תכנים, תמונות או כל חומר אחר יש למלא את הטופס המצורף עם תיאור ההפרה. הפניה תתקבל במערכת האתר והפרסום יוסר לאחר בדיקה מול הגורם המפרסם.

שיווק ומכירות - 054-9498326 שלומי